• info@tuanatextile.com

0212 438 70 99

Hakkımızda

2005 yılında İstanbul’da Tuana Tekstil olarak kurulan şirketimiz ev tekstili sektöründe hizmet vermektedir.  Şirketimiz bir pazarlama şirketi olarak kurulmuş olup ana faaliyet konusu Örme, Dokuma,  Brode Tül ve Perdeleridir.

Bugün oluşturmuş olduğu Haz-Art, İperde, Perdeo, ve ievim markaları her geçen gün bilinirliği artan ve aranan markalar olmaya başlamıştır. Koleksiyonları yurtiçi ve yurtdışındaki birçok mağaza ve ve mağaza zincirinin ev tekstili ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Ev tekstil sektörünü yakından takip eden şirketimiz oluşturmuş olduğu kreasyonlarla evlerdeki görselliği ve hızlı servisi ile müşterileri için çözüm ortağı anlayışıyla hareket etmektedir.

Misyonumuz

Misyonumuz

Marka bilinirliğini artırmak için yurt dışı ve yurt içindeki kolleksiyonlarını genişletip dünya çapında sadece tül ve perde konusunda uzmanlaşarak müşterilerine hizmet vermek.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Müşterilerin beklentileri dâhilinde olan en kaliteli ve en şık ürünleri kaliteden taviz vermeden en uygun fiyat politikası ile müşteri memnuniyeti sağlamak. 

Online : 2
Bugün Tekil : 10
Bugün Çoğul : 51
Dün Tekil : 55
Dün Çoğul : 370
Toplam Tekil : 135392
Toplam Çoğul : 378579